INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Szkolenie montażowe w woj. Kujawsko - Pomorskim
2010-12-30

W miejscowości CIELE pod Bydgoszczą odbędzie się szkolenie z zakresu montażu bramy garażowej. Uczciwa informacja: celem spotkania będzie rzeczywiste zapoznanie z zasadami montażu faktycznie przeprowadzonego na budowie - niestety, ponad profesjonalizm i przyjazne podejście do naszych klientów, nie możemy zaoferować przyjemnych i ciepłych wnętrz i klubowej atmosfery.
Niniejszym pismem uprzejmie informujemy, że we WTOREK dnia 09.11.010 w miejscowości CIELE pod Bydgoszczą odbędzie się szkolenie z zakresu montażu bramy garażowej.

Szkolenie będzie miało charakter praktyczny, w rzeczywistych, jesiennych warunkach budowlanych.

Bardzo uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych o zgłoszenie chęci uczestnictwa do poniedziałku dnia 8 listopada celem przesłania imiennych zaproszeń.

Oprócz kompetentnej wiedzy przekazanej przez naszego Szefa Serwisu - Pana Mańkowskiego, oferujemy polową gorącą strawę i rozgrzewające napoje.

Na szkoleniu będzie obecny również Pan Sławomir oraz Pan Sebastian - nasi Handlowcy odpowiedzialni za opiekę nad klientami z terenu woj. Kujawsko-Pomorskiego.

Uczciwa informacja: celem spotkania będzie rzeczywiste zapoznanie z zasadami montażu faktycznie przeprowadzonego na budowie - niestety, ponad profesjonalizm i przyjazne podejście do naszych klientów, nie możemy zaoferować przyjemnych i ciepłych wnętrz i klubowej atmosfery.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.013 s