INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Szkolenie montażowe w woj. Dolnośląskim
2010-12-30

Szkolenie będzie miało charakter praktyczny, w rzeczywistych, jesiennych warunkach budowlanych. Oprócz kompetentnej wiedzy przekazanej przez naszego Szefa Serwisu, oferujemy polową gorącą strawę i rozgrzewające napoje.
Niniejszym uprzejmie informujemy, że w Środę dnia 10.11.010 w OLEŚNICY odbędzie się szkolenie z zakresu montażu bramy garażowej.

Szkolenie będzie miało charakter praktyczny, w rzeczywistych, jesiennych warunkach budowlanych.

Bardzo uprzejmie zapraszamy wszystkich zainteresowanych o zgłoszenie chęci uczestnictwa do poniedziałku dnia 8 listopada celem przesłania imiennych zaproszeń.

Oprócz kompetentnej wiedzy przekazanej przez naszego Szefa Serwisu - Pana Mańkowskiego, oferujemy polową gorącą strawę i rozgrzewające napoje.

Na szkoleniu będzie obecna również Pani Aneta oraz Pan Radek - nasi Handlowcy odpowiedzialni za opiekę nad klientami z terenu woj. Dolnośląskiego.

Uczciwa informacja: celem spotkania będzie rzeczywiste zapoznanie z zasadami montażu faktycznie przeprowadzonego na budowie - niestety, ponad profesjonalizm i przyjazne podejście do naszych klientów, nie możemy zaoferować przyjemnych i ciepłych wnętrz i klubowej atmosfery.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.011 s