INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Pogotowie serwisowe.
2010-12-30

Uprzejmie informujemy, że uruchamiamy sprzedaż części serwisowych w systemie dobowym. W wielu zleceniach serwisowych znacznie taniej dla Państwa firmy jest zakupić na wymianę np. cały płat BiG TOR niż dwie sekcje bram niemieckich, duńskich lub szwedzkich!
Uprzejmie informujemy, że uruchamiamy sprzedaż części serwisowych w systemie dobowym.

W wielu zleceniach serwisowych znacznie taniej dla Państwa firmy jest zakupić na wymianę np. cały płat BiG TOR niż dwie sekcje bram niemieckich, duńskich lub szwedzkich!

Celem umożliwienia Państwu błyskawicznej reakcji na potrzeby napraw i wezwań serwisowych zamówienia na części serwisowe realizujemy w trybie:
- jeżeli zamówienie wpłynie do godziny 12.00 - deklarujemy wykonanie podzespołu tego samego dnia do godziny 17.00;
- jeżeli zamówienie wpłynie po godzinie 12.00 -do godziny 17.00 - deklarujemy wykonanie podzespołu do godziny 12.00 następnego dnia;

Powyższe terminy realizacji obowiązują:
- dla zamówień na produkty standardowe;
- w przypadku przesłania zamówienia na formularzu BiG TOR;
- dla zamówień składanych przez firmy współpracujące z BiG TOR;
- przy braku płatności przeterminowanych;


Odbiór towaru jest możliwy do godziny 20.00 po wcześniejszym umówieniu lub na życzenie zamawiany towar możemy przesłać za pomocą firmy kurierskiej lub transportem BiG TOR.

Uprzejmie informujemy, że cennik wraz z automatycznym formularzem zamówieniowym jest plikiem o wadze powyżej 1MB; stąd szczegółowy cennik wraz z rabatem za obrót 09 przesyłamy drogą elektroniczną na żądanie.

Pozostałe informacje:przypominamy że z przyczyn oczywistych nie jest możliwe zapewnienie 100% zgodności odcienia serwisowanych elementów lakierowanych;

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BIG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.030 s