INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
BiG TOR w rankingu PISMA FORBES. ,,Diamenty Forbesa"
2010-12-30

,,oto podsumowanie czasów prosperity polskiej gospodarki - przedsiębiorcy, którzy najlepiej potrafili wykorzystać drzemiące w niej szanse, zwycięzcy rankingu ,,FORBESA" oraz wywiadowi Dun&Bradstreet. Są to firmy, które najszybciej zwiększały swoją wartość, o co przecież w biznesie chodzi. (....) Znalazły się na niej firmy, które wzmocniły się w czasach prosperity. Mają spore szanse, aby w trudnych czasach powtórzyć sukces i znaleźć się w przyszłorocznym zestawieniu diamentów"
Jest nam niezwykle miło Państwa poinformować o wyróżnieniu naszej firmy przez ważny miesięcznik opiniotwórczy.

Uprzejmie informujemy, że w najnowszym numerze FORBES 02/09 znajduje się raport - ranking najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich przedsiębiorstw w wymiarze wzrostu wartości firmy.

Wśród firm z naszego regionu BiG TOR zajął 78 lokatę (1494 w skali kraju) ze średnim wzrostem wartości spółki: 36,04%!

Przytaczamy fragment wstępu redaktora naczelnego polskiej edycji Forbes: ,,oto podsumowanie czasów prosperity polskiej gospodarki - przedsiębiorcy, którzy najlepiej potrafili wykorzystać drzemiące w niej szanse, zwycięzcy rankingu ,,FORBESA" oraz wywiadowi Dun&Bradstreet. Są to firmy, które najszybciej zwiększały swoją wartość, o co przecież w biznesie chodzi. (....) Znalazły się na niej firmy, które wzmocniły się w czasach prosperity. Mają spore szanse, aby w trudnych czasach powtórzyć sukces i znaleźć się w przyszłorocznym zestawieniu diamentów".

Wyrażamy głęboką nadzieję, że ten niewątpliwy sukces BiG TOR ucieszy również Państwa - naszych znakomitych Partnerów z którymi wspólnie zabiegamy o pomyślność naszych firm. Wszak sukcesy BiG TOR są Państwa sukcesami, ponieważ bez rozwoju Państwa Firm rozwój BiG TOR nie byłby możliwy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.018 s