INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
NOWE CENNIKI BiG TOR
2010-12-30

Wysokiej jakości komponenty wykorzystywane do produkcji bram BiG TOR; jak prowadnice, sprężyny, okucia oraz panel są importowane od producentów pochodzących ze strefy euro. Jest to gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Jednak wzmiankowane, silne uzależnienie od dostaw z krajów europejskich w tak turbulentnym otoczeniu makroekonomicznym w konsekwencji powoduje kilkunastoprocentowy wzrost kosztów produkcji, uwarunkowany niekorzystnymi zmianami kursu EUR/PLN. Dlatego, mimo wielu wysiłków ukierunkowanych na redukcję kosztów wytwarzania, jesteśmy zmuszeni do planowania podwyżek a nie obniżek cen naszych produktów.
Przeżywamy pierwszy globalny kryzys finansowy i pierwszą globalną recesję. Pogarszająca się kondycja gospodarek Europy Środkowej pogłębia spadek zaufania inwestorów także do naszej waluty, czego efektem jest drastyczna zmiana kursu euro względem złotego. W ostatnich miesiącach złoty osłabił się o grubo ponad 30%! Chimeryczność kursu złotego względem euro silnie wpływa na kondycję producentów krajowych, kupujących surowce za granicą.*

Wysokiej jakości komponenty wykorzystywane do produkcji bram BiG TOR; jak prowadnice, sprężyny, okucia oraz panel są importowane od producentów pochodzących ze strefy euro. Jest to gwarancją wysokiej jakości naszych produktów. Jednak wzmiankowane, silne uzależnienie od dostaw z krajów europejskich w tak turbulentnym otoczeniu makroekonomicznym w konsekwencji powoduje kilkunastoprocentowy wzrost kosztów produkcji, uwarunkowany niekorzystnymi zmianami kursu EUR/PLN. Dodatkowo, negatywny wpływ na naszą działalność wywierają wzrost cen energii elektrycznej oraz koszty pracy, utrzymujące się na wysokim poziomie. Nie bez znaczenia są rosnące koszty finansowe, w rozumieniu dostępności i kosztu pieniądza w segmencie kredytów dla przedsiębiorców. Dlatego, mimo wielu wysiłków ukierunkowanych na redukcję kosztów wytwarzania, jesteśmy zmuszeni do planowania podwyżek a nie obniżek cen naszych produktów.

Uprzejmie proszę zrozumieć, że decyzja dotycząca korekty cen jest podyktowana wyłącznie niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi i wierzę, że spotka się ona z Państwa zrozumieniem.

Stąd, niniejszym pismem, uprzejmie informujemy, że w obliczu bardzo trudnego otoczenia ekonomicznego z dniem 30 marca 2009 roku będą obowiązywać nowe cenniki na produkty BiG TOR.

Liczymy że nasza oferta nadal będzie dla Państwa atrakcyjna łącząc solidność dostaw, jakość produktów i ich korzystność cenową.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.016 s