INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
PROMOCJA RENOWATOR
2010-12-30

Zgodnie z datą niniejszego pisma do dnia 15.04.2009 wprowadzamy promocję na bramę typową G200 oraz roletę BTRZ standard w kolorze białym.
Jest nam niezwykle miło Państwa poinformować o promocji bram BiG TOR BT ISO 40G 200 SD i rolet BTRZ PA39.

Zgodnie z datą niniejszego pisma do dnia 15.04.2009 wprowadzamy promocję na bramę typową G200 oraz roletę BTRZ standard w kolorze białym.

W ramach promocji sugerowana cena bramy typowej G200 o wymiarach B2500xH2130mm wynosi 2.499,99zł z VAT i montażem natomiast cena rolety standard wynosi 169zł/m2 z VAT i montażem.

Cechy nowej bramy G200:

a) Nowa konstrukcja prowadnic. Celem uproszczenia konstrukcji prowadnic BiG TOR zastosował wahadłowe okucie górnej rolki prowadzącej, dzięki czemu praca płata w prowadnicach jest szczególnie płynna i lekka.

b) Obniżone nadproże. Zastosowane łuki prowadnic w połączeniu z innowacyjnym prowadzeniem górnej rolki pozwala na montowanie bramy z napędem już w przypadku nadproży o wysokości 200mm!

c) Sprężyny skrętne. W zależności od wymiaru brama posiada jedną lub dwie sprężyny skrętne o minimalnej liczbie cykli 15 000. Sprężyny w bramie G200 mocowane są w ścianie nadproża.

d) Obsługa napędem pociągowym. Brama oferowana jest w standardzie obsługi za pomocą napędu elektrycznego. Eksploatacja bramy bez napędu nie jest możliwa. W przypadku zaniku napięcia możliwe jest odryglowanie bramy od środka za pomocą cięgna awaryjnej obsługi.

e) Modułowość i opcjonalność. Wszystkie opcje - zaczynając od ryglowania poprzez przeszklenia a kończąc na rodzajach zastosowanych uszczelek są dostępne z bogatej listy opcji i wyposażenia dodatkowego.

f) Co więcej? 5 lat gwarancji, tabliczka znamionowa z firmą Dealera jako upoważnionego Przedstawiciela z zakresu sprzedaży i serwisu, 5 dniowy termin realizacji zamówienia.
Cechy nowej rolety BiG TOR BTRZ w promocji RENOWATOR:
a) Skrzynka z podcięciem 45 stopni oraz prowadnice w kolorze białym lub brązowym.
b) Profil aluminowy PA 39. W ofercie BiG TOR dostępne są również profile PA 45 oraz PCV w 15 różnych kolorach; jednak promocją objęte są wyłącznie rolety białe lub brązowe z profilem PA 39.
c) Kaseta na linkę do 5mb (zwijacz) w kolorze białym.
d) Wzmocniona listwa dolna 55mm.

Liczymy, że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.010 s