INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Certyfikat bezpieczeństwa
2010-12-30

Ile kosztuje nie zaciągnięty hamulec ręczny samochodu zaparkowanego przed bramą Złoty Dąb B5mxH2,5m? Ile kosztuje kolizja wózka widłowego przed bramą przemysłową B 4mxH4,2m? W ramach Programu Ubezpieczeń BiG TOR - prawie 0,00 zł!
Jest nam niezwykle miło Państwa poinformować o zupełnie nowej kategorii produktów na rynku bram w Polsce.

Z dniem 01.09.br BiG TOR wprowadza na rynek CERTYFIKAT BEZPIECZENSTWA.

Certyfikat Bezpieczeństwa to dostępna za symboliczną dopłatą polisa dzięki której ostateczny nabywca otrzymuje ochronę bramy BiG TOR.

Poprzez zupełnie nowy w takiej skali na naszym rynku instrument, ostateczny nabywca za pośrednictwem Dealera BiG TOR otrzymuje prawo do bezpłatnej naprawy bramy - koszt naprawy zostanie pokryty w ramach programu ubezpieczeń BiG TOR.

Koszt Certyfikatu jaki ponosi ostateczny nabywca bramy jest uzależniony od jej przeznaczenia (prywatny/firmowy) nie przekracza 1% wartości faktury wystawionej przez Dealera BiG TOR za dostawę i montaż produktów
BiG TOR.

Faktura wystawiona przez Dealera jest tu niezwykle ważnym dokumentem i jej wartość stanowi górną wartość ubezpieczenia pomniejszą o udział własny w szkodzie użytkownika (tzn. franszyza redukcyjna, która dla użytkownika indywidualnego wynosi 200zł a dla nabywcy instytucjonalnego 300zł).

Niestety, ze względu na wysokie ryzyko - w ramach programu ubezpieczeń BiG TOR ochroną nie jest objęta kradzież siłowników bramy posesjowej.

Jednorazowa składka wpłacana przez Ostatecznego Nabywcę gwarantuje roczną ochronę w ramach Programu Ubezpieczeń BiG TOR, oczywiście istnieje możliwość przedłużenia Certyfikatu Bezpieczeństwa na kolejne lata.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.


Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.012 s