INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
NOWE CENNIKI BIG TOR
2010-12-30

Przemysłowe bramy segmentowe ISO 40E - prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na rynku!
W nawiązaniu do wcześniejszych informacji przesyłamy Państwu nowy Cennik BiG TOR 09 wraz z nowym prospektem na bramy garażowe pocztą i prosimy o odwrotną informację, jeżeli cennik ów do Państwa nie dotarł.

Wysokość opustu na poszczególne grupy asortymentowe od nowego cennika została Państwu przedstawiona wraz z informacją handlową nr. 27.08.2009 i nie uległa zmianie.

Prosimy zwrócić uwagę na atuty naszej oferty:

Certyfikat bezpieczeństwa. Poprawnie wypełniony formularz, kopia faktury zakupu bramy BiG TOR przez Państwa klienta (czyli faktura za dostawę i montaż bramy wystawiona przez Państwa firmę) oraz kopia potwierdzenia opłaty polisy przez Państwa klienta na specjalne konto transferowe uprawnia do rocznej ochrony bramy. Pozornie ani Państwo ani BiG TOR nic nie zarabiają na polisie. Jednak sprzedaż bramy wraz z polisą jest naprawdę świetną inwestycją w klienta, dzięki czemu zwiększają Państwo szanse na potencjalne przychody z serwisowania sprzedawanych bram.

Przemysłowe bramy segmentowe ISO 40E - prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na rynku! Nowa edycja zbiorczego cennika zawiera te same tabele cenowe, które były zawarte w przesłanym Państwu cenniku 1/09 na bramy garażowe oraz ekstensywne. Po prostu; dla ułatwienia Państwu pracy do nowej edycji cennika na bramy przemysłowe dołączyliśmy znane już cenniki 1/09 na Bramy Garażowe i Ekstensywne. Przypominamy, że brama ISO40 oraz ISO40E mogą stać koło siebie na jednym obiekcie ponieważ nie występują znaczące różnice w ich konstrukcji.

Nowa siatka cenowa w ofercie na przemysłowe bramy segmentowe ISO40. Nowa paleta opcji wykonania. Prosimy zwrócić uwagę, że nowy cennik na bramy ISO 40 wyrażony jest w zł a nie eur - co powoduje często nieistotne różnice między nową propozycją cenową a tą zawartą w starych cennika wyrażonych w euro. Zwracamy Państwu uwagę na następujące nowości:

a)nowy system konsol montowanych na końcu prowadnic dla prowadzenia niskiego (str.26);

b)nowy system prowadzenia wysokiego z obniżonym wałem (str.26);

c)napinacz łańcucha przekładni ręcznych oraz nowy tańszy napęd 1:3 (str. 29);

d)bogata oferta w zakresie automatyki i peryferii (str. 30 - 33);

e)Państwa wątpliwości może wywołać fakt niekiedy różnych cen tych samych opcji dla ISO40 i ISO40E wynika to ze względu na różne poziomy rabatowania bram ISO40 oraz ISO40E.

Nowa kolekcja płata bram garażowych ISO40G! Panel z jednym przetłoczeniem w deseniu wood grein. BiG TOR poszerza paletę płatów o nową opcję - panel 1-SP (patrz prospekt lub wewnętrzna okładka cennika), w kolorach: BIAŁY, ZŁOTY DĄB, ORZECH. Dla płata 1-SP obowiązują analogiczne tabele cenowe SD. Prosimy zwrócić uwagę, na budowę płata dla poszczególnych wysokości bram (na odwrocie). Jeżeli z określonych względów Państwa klient życzy sobie by brama była wykonana z identycznych paneli - np. tylko 500 lub tylko 610mm dopłata za alternatywne rozmieszczenie sekcji wynosi 100 zł netto.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.012 s