INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
CENNIK ZESPOŁU RÓWNOWAŻENIA PŁATA bramy przemysłowej ISO40/N
2010-12-30

Która brama przemysłowa jest najdroższa? Ta, której nie można otworzyć! Oczywiście podzespoły BiG TOR z reguły dostępne są w ciągu DOBY!
W załączeniu przesyłamy tabelę cen kompletnych zespołów równoważenia płata bram przemysłowych ISO40/N na wymianę serwisową.

Bardzo często zdarza się, że koszt wymiany 2 sprężyn w bramie produkcji zachodniej jest wyższy niż koszt całego zespołu równoważenia masy płata bramy BiG TOR!
Stąd nasza nowa, niezwykle atrakcyjna oferta!

Prosimy zwrócić uwagę - tabela cennikowa zawiera komplet konsol umożliwiający mocowanie wału wraz z dostarczonymi sprężynami oraz bębnami linowymi bezpośrednio do ściany nadproża - co jest standardem dla bram BiG TOR, jednocześnie pozwala uniknąć ingerencji w konstrukcję bramy w przypadku serwisowania bram importowanych.

Wielu producentów bram udziwnia swoje konstrukcje poprzez stosowanie niestandardowych przekrojów wałów, lub ich kształtu celem windowania cen za części zamienne. Dostarczony przez nas podzespół posiada standardowy wał 1' współpracujący z każdym dostępnym na rynku napędem nasadowym.

Lina nośna płata jest od strony bębnów ,,zarobiona" zgodnie z technologią dostarczanych przez nas bębnów, natomiast w części dolnej - lina wymaga adaptacji do zastanego okucia podłogowego remontowanej bramy przez Państwa pracownika serwisowego.

Naszym staraniem było umożliwienie Państwu korzystne kosztowo wmontowanie nowego zespołu równoważenia płata w stare prowadnice, płat i okucia z nimi współpracujące w serwisowanej bramie. Dzięki czemu inwestor otrzymuje za Państwa pośrednictwem błyskawiczną, kosztowo-efektywną usługę naprawy bramy z zachowaniem maksymalnej liczby ,,starych" elementów serwisowanej bramy, z wyeliminowaniem prac związanych z montażem prowadnic, płata, konstrukcji montazowej etc.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.011 s