INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Nowa oferta! Przeźroczyste kurtyny paskowe
2010-12-30

Zasłony wstęgowe stosuje się jako przegrody lub jako doszczelnienia/wiatrołapy np. w marketach lub dyskontach, w tartakach, w zakładach produkcyjnych: by w łatwy sposób oddzielić część magazynową od handlowej, chłodną od ciepłej, głośną od cichej; zasłona wstęgowa często służy też jako kotara za bramą zapobiegająca wyziębieniu hali, etc.
Przeźroczyste kurtyny paskowe stanową niezbędne wyposażenie każdego systemu zamknięć - wszędzie tam gdzie wymagane jest zachowanie łatwej przegrody oddzielającej dwa środowiska. Zasłony wstęgowe stosuje się jako przegrody lub jako doszczelnienia/wiatrołapy np. w marketach lub dyskontach, w tartakach, w zakładach produkcyjnych: by w łatwy sposób oddzielić część magazynową od handlowej, chłodną od ciepłej, głośną od cichej; zasłona wstęgowa często służy też jako kotara za bramą zapobiegająca wyziębieniu hali, etc.

Wiszące paski zasłony wstęgowej stanowią niezwykle funkcjonalną przegrodę, która oprócz własności izolacyjnych - oddzielających jest łatwa do przenikania w ruchu pieszym, jest łatwa do sforsowania przez obsługę ,,paleciaka", bez większych problemów przez zasłonę przejeżdża wózek widłowy. I wreszcie - zasłona jest niezwykle łatwym produktem w montażu i bardzo wdzięcznym produktem serwisie. Bo czy porządny np. sklep może sobie pozwolić na użytkowanie brudnych lub zdemolowanych/ponadrywanych kurtyn paskowych?

Stąd nasza nowa, niezwykle atrakcyjna oferta!
Prosimy zwrócić uwagę - tabela cennikowa zawiera kompletne zasłony mocowane pod nadprożem - zamawiając zasłonę należy podać światło otworu. W przypadku montażu za otworem - ostateczny wymiar zasłony określają Państwo - BiG TOR nie dodaje marginesu. By maksymalnie uprość cennik zawiera najprostszy system podwieszeń - jednak każde Państwa życzenie możemy skalkulować indywidualnie.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:BiG TOR
Powrót


Czas generowania strony 0.034 s