INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Nowa platforma komunikacyjna BiG TOR -B2B: - baza firm świadczących usługowy montaż.
2010-12-30

Proponujemy bezkosztowe stworzenie platformy komunikacji firm zgłaszających z jednej strony zapotrzebowanie na usługi montażu bram, a z drugiej strony - firm zgłaszających chęć świadczenia usług montażu bram BiG TOR swoim mniej wyspecjalizowanym kolegom z branży.
Jak Państwo wiedzą BiG TOR nie konkuruje ze swoimi partnerami (czyli z Państwem) i nie świadczy sprzedaży swoich produktów wraz z montażem do klienta ostatecznego.

Obecnie BiG TOR posiada licznych klientów, dla których sprzedaż bram jest atrakcyjnym rozszerzeniem oferty, jednak wiele z tych firm nie posiada i nie planuje posiadać swoich instalatorów. Ponieważ misją firmy BiG TOR jest rozwój poprzez lepsze wypełnianie potrzeb klienta - czyli Państwa - proponujemy bezkosztowe stworzenie platformy komunikacji firm zgłaszających z jednej strony zapotrzebowanie na usługi montażu bram, a z drugiej strony - firm zgłaszających chęć świadczenia usług montażu bram BiG TOR swoim mniej wyspecjalizowanym kolegom z branży.

Sądzimy, że nasza uczciwa propozycja ukierunkowana na wzmocnienie Państwa firm spotka się z Państwa uznaniem.

W przypadku Państwa zainteresowania uprzejmie prosimy o przesłanie na nasz adres wypełnionego formularza zgłoszeniowego, na podstawie którego, za Państwa zgodą, BiG TOR przekaże Państwa dane kontaktowe zainteresowanym firmom.


Ponadto uprzejmie informujemy, że celem zapewnienia terminowości produkcji wprowadziliśmy system pracy do ostatniego klienta, który polega na wydłużeniu pracy produkcji bram BiG TOR. Obecnie zmiana produkcyjna w BiG TOR wynosi 10 godzin roboczych. Przypominamy że na mocy warunków współpracy (str. 2 aktualnego cennika); BiG TOR gwarantuje terminowość dostaw pod warunkiem kar umownych.

Ponownie uprzejmie przypominamy, że BiG TOR z dniem 15.09.010, wprowadził nowe cenniki na bramy na wymiar. Ceny bram typowych pozostają bez zmian. Uprzejmie proszę zajrzeć do otrzymanej drogą pocztową korespondencji i zwrócić szczególną uwagę na załączone warunki rabatowe i politykę skont za zapłatę w tzw. trybie ,,szybki przelew". Poziom rabatów na poszczególne grupy produktowe wynika wprost z wartości obrotów między naszymi firmami. Prosimy również zapoznać się z ważnymi informacjami zamieszczonymi na stronach 88-90 naszego cennika.


W przypadku braku przesyłki pocztowej proszę o odwrotną informację - wówczas prześlemy faksem kopię przesłanej Państwu korespondencji a cenniki prześlemy ponownie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w Informacji Handlowej oraz w części profesjonalnej serwisu.
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.040 s