INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Dodatkowy pilot gratis! Promocja \"Dobra rada od sąsiada\"
2011-01-29

BiG TOR postanowił w sposób szczególny podziękować ostatecznym nabywcom za zaufanie i dobre świadectwo opinii wystawianych produktom BiG TOR, ponieważ siłą spółki nie jest nachalna reklama internetowa, prasowa czy płatni opiniotwórcy na forach budowlanych, a zadowoleni klienci i użytkownicy bram BiG TOR!
Jak Państwo wiedzą misją firmy BiG TOR jest rozwój, poprzez lepsze wypełnianie potrzeb klienta w zakresie produktów budowlanej stolarki otworowej. Stąd, do dnia 01. maja bieżącego roku wprowadzamy promocję ,,Dobra rada od sąsiada".

W raz z każdą bramą garażową z napędem Solo, już po udanej sprzedaży i montażu bramy Przedstawiciel Producenta przesyła swojemu klientowi kupon rabatowy ,,dla sąsiada", który uprawnia do otrzymania dwóch dodatkowych pilotów napędu SOLO bramy garażowej bez dodatkowych opłat (jeden dla wyjątkowego klienta, który polecił bramę BiG TOR, drugi dla wyjątkowego klienta, który zaufał zadowolonemu sąsiadowi i skorzystał z jego dobrej rady wybierając również bramę BiG TOR z napędem).

W kolumnie /MATERIAŁY/ umieściliśmy pierwszą stronę kuponu promocyjnego dołączanego do każdej bramy garażowej z napędem BiG TOR SOLO.
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.029 s