INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Zmiana zasad sprzedaży napędów nasadowych z bramą BiG TOR
2011-06-03

Jak Państwo wiedzą misją firmy BiG TOR jest rozwój poprzez lepsze wypełnianie potrzeb klienta w zakresie produktów budowlanej stolarki otworowej. Naszą wizją jest osiągnięcie statusu producenta - dostawcy, który nie tylko gwarantuje Państwu podstawowe czynniki sukcesu rynkowego; takie jak: jakość, terminowość i cena, ale też osiągnięcie statusu producenta stanowiącego aktywne zaplecze sukcesów Państwa firmy. To dlatego oprócz wysokiej, stałej i powtarzalnej jakości oraz naszej słynnej elastyczności produkcji i dostaw ubogacamy ofertę produktową tak byśmy swoją aktywnością mogli przyczyniać się do Państwa sukcesów. Stąd, jest nam niezwykle miło Państwa poinformować, iż kierując się chęcią podnoszenia jakości naszej oferty wprowadzamy do sprzedaży najwyższej jakości napędy nasadowe firm Dalmatic oraz GFA.
Z dniem 15.05.011 każde zamówienie na bramę przemysłową z napędem Totman lub Automat standardowo realizujemy w konfiguracji z napędem Dalmatic.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że nadal w naszej ofercie dostępne są napędy MTEC. Prosimy zwrócić uwagę, że napędy MTEC oraz Dalmatic oferowane są w tych samych cenach. Stąd jeżeli wyrażają Państwo chęć nabycia napędu MTEC zamiast standardowego napędu Dalmatic uprzejmie prosimy o umieszczenie takiej (wyraźnej) informacji na formularzu zamówieniowym.

Intencją zmiany podstawowej konfiguracji przemysłowych bram automatycznych jest zaoferowanie Państwu, już w wykonaniu standardowym, produktów o najwyższej jakości i użyteczności. Prosimy zwrócić uwagę, że nowa oferta pozwala wyeliminować konieczność zakupu napędu w opcji automat jedynie z powodu konieczności współpracy bramy z sygnalizacją świetlną lub też z powodu konieczności współpracy bramy z rampą. Najtańszą ofertą jest tu klasyczny Totman (wyłączniki krawędziowe mechaniczne) firmy GFA w cenie 1865 zł , lub też nieco droższy, standardowy napęd z wyłącznikami krańcowymi elektronicznymi Dalmatic wyposażony w opcję współpracy z rampą w cenie 1900zł (1863+37 zł) zamiast dotychczasowej kwoty 2213zł ! Przypominamy, że naturalną przewagą napędów z elektronicznymi wyłącznikami krawędziowymi jest łatwość montażu i serwisu, ponieważ programowanie m.inn. położeń krańcowych bramy odbywa się z poziomu posadzki, a nie z drabiny. Ponadto napędy Dalmatic wyróżniają się rozbudowanym sterowaniem - wersja Totman i Automat różnią się od siebie jedynie zastosowaniem optycznej listwy krawędziowej, dzięki czemu rozbudowa silnika totman do wersji automat jest zawsze możliwa poprzez instalację odpowiedniego profila uszczelki oraz optosensorów - co ważne bez dopinania dodatkowych płyt sterujących.

Cennik na napędy nabywane bez bramy - pojedynczo oraz w pakietach 5 i 10 kpl; dostępny jest w kolumnie materiały po zalogowaniu. Ponadto prosimy zwrócić uwagę, że zgodnie z przesłanym do Państwa cennikiem na bramy DS., w przypadku chęci zakupu dowolnej bramy ręcznej BiG TOR celem doposażenia jej w napęd obcy kupowany ,,z boku", należy zamówić opcję przystosowania bramy do montażu ponieważ ze względów bezpieczeństwa nasze bramy są wykonywane w taki sposób, by późniejsza nieautoryzowana automatyzacja bramy ręcznej lub późniejszy nieautoryzowany montaż np. kołowrotu były niemożliwe dla personelu bez odpowiedniego sprzętu i przygotowania.
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.011 s