INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Stówa z Automatu!
2011-09-14

Więcej na: www.100zautomatu.pl Nowa, niezwykle atrakcyjna promocja kuponowa! Rabat zwrotny konsumencki w przypadku dokupienia napędu do wcześniej nabytej bramy BiG TOR!
Mechanizm jest prosty - klient (nie firma) otrzymuje od BiG TOR 100 zł na wskazany rachunek bankowy jeżeli prześle do firmy BiG TOR Formularz Zgłoszeniowy. Formularz Zgłoszeniowy, to prosty dokument potwierdzający zakup dowolnej bramy BiG TOR ręcznej lub z dowolnym napędem; a dalej => potwierdzający, że konsument dokupił do tej bramy w dowolnym dla siebie momencie (do końca roku), dowolny napęd garażowy lub posesjowy z oferty BiG TOR Byou.

Prosimy zwrócić uwagę, że kwota 100 zł nie stanowi przychodu. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, wolna od podatku jest wartość nieodpłatnych świadczeń, o których mowa w art. 20 ust. 1, otrzymanych od świadczeniodawcy w związku z jego promocją i reklamą - jeżeli jednorazowa wartość tych świadczeń nie przekracza 200zł. W związku z tym nie ma konieczności wystawiania PIT8C Konsumentowi.

Szczegóły oferty, istotne materiały informujące o szczegółach promocji, filmy instruktarzowe z montażu oraz, co najważniejsze, Formularz Zgłoszeniowy wraz z Warunkami Promocji znajdą Państwo na stronie internetowej: www.100zautomatu.pl .


Zapraszamy także do kolumny MATERIAŁY na stronach www.bigtor.pl - gdzie znajdą Państwo również niezbędne informacje.

Liczymy że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.010 s