INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Wakacyjne promocje w BiG TOR
2012-07-03

Letnie upały to tradycyjny czas urlopów. W tym okresie dobrze jest powierzyć swoje zamówienia temu producentowi, który gwarantuje wysoką, niezmienną jakość i terminowość! Stąd zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną....
Zapraszamy do pobrania szczegółów oferty po zalogowaniu w kolumnie Materiały na filtrze INFO wystarczy otworzyć plik: Informacja handlowa: 11.07.012
zawierający następujące ceny promocyjne:

Brama, na wymiar kaseton z napędem SOLO obniżka ceny do -10%
w wybranym zakresie cennika!

Ceny na bramy o szerokości od 2220 do 2500mm i wysokości od 2400 do 2480mm
w wybranych kolorach i dekorach z napędem obniżyliśmy o ok. 10% (patrz tabela).
Promocyjne ceny zakupu dla wybranych bram na wymiar kaseton z napędem SOLO zawarte są w już powyżej określonym pliku do pobrania w części dla dealerów.

Bramy automatyczne z panelem płaskim w dekorze zbliżonym do Winchester - najniższa oferta na rynku dzięki wysokim opustom za zapłatę przed odbiorem!

W przypadku zamówień na bramy z panela płaskiego (bez przetłoczeń i bez deseniowania) w dekorze zbliżonym do Winchester, z napędem SOLO oferujemy podwyższone skonto zamiast standardowego. Warunkiem otrzymania skonta % jest brak płatności przeterminowanych oraz zapłata całej należności za bramę do dnia odbioru.

Drzwi boczne zakupione wraz z dowolną bramą automatyczną w bardzo promocyjnej
w cenie....

W przypadku zamówienia dowolnej bramy segmentowej BiG TOR z napędem Dallmatic
lub SOLO oferujemy specjalną cenę zakupu na standardowe drzwi boczne o świetle przejścia B900xH2000mm minus skonto za zapłatę przed odbiorem. Warunkiem otrzymania skonta jest brak płatności przeterminowanych oraz zapłata całej należności za bramę do dnia odbioru. Promocją objęte są drzwi wykonane z panela
z przetłoczniami poziomymi w deseniu stucco lub woodgrain w dowolnym kolorze RAL bez zmiany ceny. Dopłata za wykonanie DEKOR wynosi 35%, ze względu na bardzo atrakcyjną cenę promocją objęte są wyłącznie drzwi o wymiarach zamówieniowych B1030xH2080mm (światło przejścia B900xH2000mm). Drzwi boczne wykonane są zgodnie ze standardem określonym w aktualnym cenniku na stronie 46.

Prosimy zwrócić uwagę, że oferta jest ważna do 31.07.012 lub do wyczerpania zapasów. Prosimy o kontakt z BOK celem potwierdzenia dostępności bram w określonym asortymencie przed zawarciem zobowiązań względem Państwa klienta.

Liczymy że nasza oferta spotka się z Państwa uznaniem.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.010 s