INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Ciekawe szkolenie na Śląsku!
2013-03-13

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa na praktyczne szkolenie z zakresu montażu bram garażowych oraz automatyki! Szkolenie odbędzie się w Będzinie w piątek 22 marca 2013 roku.
By Państwa czas był wykorzystany z jak najlepszym pożytkiem przygotowaliśmy bardzo ciekawy program:

a) praktyczny montaż bramy garażowej w specjalnie przygotowanym stelażu treningowym (na świeżym powietrzu);

b) praktyczny montaż automatyki Beninca oraz SOLO pod okiem fachowców z firmy Beninca oraz BiG TOR;

c) szkolenie/prezentacje produktowe dla pracowników pionów handlowych pod okiem fachowców z firmy Beninca oraz BiG TOR;Szkolenie odbędzie się 22.03.2013 w godzinach od 9.00 do 15.00. W programie szkolenia uwzględniliśmy przerwy kawowe oraz obiad.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, jednak ze względu na praktyczny charakter szkolenia ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie lub e-mailowo pod adresem: handel@bigtor.pl - celem otrzymania imiennych zaproszeń.Ponadto przypominamy, że do końca marca mogą Państwo wybierać nagrody z ubiegłorocznej edycji programu: ,,Wejdź w te bramy! I wygrywaj nagrody!" Dla dodatkowego podniesienia atrakcyjności naszego programu dodatkowo udostępniamy zestaw dwóch wkrętarek Makita DF347D+DF457D. Zestaw taki jak na załączonych fotografiach można otrzymać za 1300 punktów. Zapraszamy po odbiór nagród za efektywną współpracę!
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.012 s