INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Zapraszamy do zapoznania się z wiosennymi promocjami!
2013-04-02

Zapraszamy do zapoznania się z wiosennymi promocjami, które trwają do 30 kwietnia 2013 roku. Aktualną gazetkę w formacie PDF znajdą Państwo w strefie dla dealera, w kolumnie materiały w zakładce INFO.
Promocje, jakie przygotowaliśmy dla Państwa na miesiąc kwiecień to:

Promocja na bramy z panela kaseton.
W przypadku zamówienia dowolnej bramy kasetonowej w zakresie wysokości od 2280 do 2470mm z dowolnym napędem z oferty BiG TOR oferujemy Państwu skonto za zapłatę przed odbiorem!

Wiosenny prezent od BiG TOR - reflektor naścienny z czujnikiem ruchu i wyłącznikiem zmierzchowym do każdej bramy garażowej z napędem.

Bramy garażowe w promocji TRZY na TRZY!
Oferujemy Państwu automatyczną bramę BiG TOR o wymiarach B2500 x H2140mm z napędęm BiG TOR SOLO 800N
-3 rodzaje prowadzeń: G70; G175; G300
-3 wykonania płata SP - płaski bez przetłoczeń, bez deseniowania: ANTRACYT; Złoty Dąb; Orzech ....I to wszystko w jednej bardzo atrakcyjnej cenie!

Wyprzedaż bram przemysłowych ISO40 z napędem TOTMAN 50Nm 400V z panela niepełnowartościowego.
Są to bramy wykonane z paneli, które z powodu dbałości o najwyższą jakość naszych produktów służby kontroli produkcji zakwalifikowały jako niepełnowartościowe. Panele przed wykonaniem bramy są od strony zewnętrznej odświeżane w naszej lakierni tzn. lakierowane na fabryczny kolor celem zapewnienia ich relatywnie dobrego wyglądu. Bramy z panela niepełnowartościowego nie są objęte gwarancją jakości BiG TOR oraz wyłącza się w stosunku do nich ustawową rękojmię za wady fizyczne. Złożenie zamówienia na bramę z panela niepełnowartościowego oznacza akceptację powyższych warunków sprzedaży. Prosimy zwrócić uwagę, że podane ceny są cenami zakupu. Oferta jest ważna do dnia 30.04.013 roku lub do wyczerpania zapasów. Na zamówieniach prosimy umieścić dopisek: brama z panela niepełnowartościowego.

Przypominamy, że podane na stronie www informacje nie są ofertą handlową!
Prosimy pamiętać również, że powyższe promocje się nie łączą.
Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.012 s