INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
Promocja BiG TOR COMPLETE
2014-12-23

RECEPTA NA SUKCES TO DOBRY, WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKT W DOBREJ CENIE ZAKUPU! Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy do zapoznania się z promocją BiG TOR COMPLETE! W strefie Dealera w kolumnie Materiały znajdą Państwo tabelę na bramy WENECJA w promocji BiG TOR COMPLETE - czyli SUPER ceny za jakość PREMIUM, kompletnych bram wolnych od oszczędności i odchudzeń.
Jakość BiG TOR dostępna także w tej promocji to:

Gwarancja na bramę 5lat! gwarancja na napęd - 2 lata!

ZERO oszczędności na kliencie: Dekory wykonane w standardzie jakości PREMIUM okleiny nakładanej na blachę w procesie produkcji panela (zamiast tańszego za to bardziej wrażliwego na zarysowania lakieru drewnopodobnego);

Dolny i górny profil uszczelkowy okalający płat bramy - lakierowany proszkowo w kolorze białym lub brązowym

Sprężyny skrętne fabrycznie zblokowane z zabezpieczeniem przeciw-opadowym płata, obliczone na minimalną liczbę cykli - 15 000;

W zależności od wymiaru bramy wyposażone są w 1 lub 2 sprężyny skrętne oraz REGULOWANE sprzęgło wałowe;

Stalowa konstrukcja prowadnic, umożliwiająca intuicyjny montaż - zero prac ślusarskich w konstrukcji bramy podczas montażu!

Zero ukrytych oszczędności: Stalowe łuki prowadnic poziomych z zabezpieczeniem przed wypadnięciem górnej rolki - grubość profila 1,5mm;

Stalowe ościeżnice wykonane ze stali o grubości 1,5mm, zakończone łożyskiem montażu wału, zero problemów z poziomowaniem i wierceniem w nadprożu!

Stalowy profil uszczelki nadproża i jednocześnie przymiar rozstawu przykręcany do spasowanych otworów ościeżnicy podczas montażu bramy!

Stalowy profil zamykający, mocowany bez wiercenia na końcu prowadnic i jednocześnie przymiar rozstawu przykręcany do spasowanych otworów ościeżnicy podczas montażu bramy!

Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.013 s