INFOLINIA FIRMOWA 801 000 561

Logowanie


Rejestracja | Przypomnij hasło


Promowane
GALAXY TAB w konkursie I like BiG TOR!
2015-04-14

Każdy kto jest szczęśliwym posiadaczem bramy BiG TOR może przysłać do nas jej zdjęcie i wygrać tablet firmy Samsung! Udział w konkursie może też wziąć Dealer BiG TOR, który sprzedał i zamontował bramę BiG TOR! Wygraną otrzymuje jednocześnie i nabywca naszej bramy i Dealer - każda z tych osób po jednym tablecie. Zapraszamy!
Zapraszamy Państwa do przesyłania zdjęć zamontowanych bram BiG TOR. Zabawa polega na tym, że zdjęcia umieszczane są na fanpage BiG TOR na Facebooku i ta brama, która do 15 czerwca br. zbierze najwięcej polubień uprawnia do otrzymania nagrody jaką jest tablet. Co ważne: w przypadku współpracy z BiG TOR zwycięzców jest zawsze dwóch jednocześnie- bo korzysta i Dealer i Klient naszego Dealera. Także i w tym wypadku - Tablet otrzyma zwycięski Dealer oraz jego Klient, który nam zaufał kupując naszą bramę u tegoż Dealera!
Nagrodą w konkursie dla zwycięzcy jest tablet Samsung Galaxy Tab 3 7.0 Lite T110 GPS WiFi;
Konkurs polega na publikacji zdjęć zamontowanych bram na profilu fanpage BiG TOR prowadzonego w ramach serwisu Facebook oraz zbieraniu polubień przez dowolnych użytkowników serwisu Facebook;
Zwycięzca zostaje wskazany przez dowolnych użytkowników serwisu Facebook. Zwycięzcą konkursu są ci uczestnicy, którzy w okresie trwania konkursu otrzymają najwięcej polubień na wybraną bramę konkursową;
Zwycięzcą konkursu są jednocześnie dwaj uczestnicy zgodnie z punktem 3 niniejszego Regulaminu: to jest osoba która zakupiła bramę oraz właściciel nieruchomości, w ramach której brama została następnie zainstalowana.
BiG TOR zobowiązany jest do przekazania nagrody przesyłką kurierską zwycięzcom Konkursu w terminie 14 dni od dnia zakończenia obowiązywania Konkursu. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację informacji na stronie fanpage w ramach serwisu Facebook zawierającej następujące dane: imię i nazwisko, miejscowość w której zamieszkuje oraz informacja o bramie BiG TOR która została przez Zwycięzcę konkursu zakupiona lub zainstalowana.
Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie zgłoszenia: zdjęcia zakupionej
i/lub zainstalowanej bramy BiG TOR wraz z wypełnionym wymaganym załącznikiem oraz publikacja przez BiG TOR zgłoszonych zdjęć konkursowych bramy z widokiem od zewnątrz na stronie https://www.facebook.com/pages/BIG-TOR-BRAMY.
Uczestnik może zgłaszać dowolną liczbę bram spełniających warunek określony
w punkcie 2 z takim zastrzeżeniem, że zwycięska brama nie może brać udziału
w następnych edycjach konkursu.

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo w kolumnie materiały.

Podpis:Bigtor
Powrót


Czas generowania strony 0.011 s